Kwiaciarnia Maria kwitnie w sercu Szczecina przy ul. Traugutta 6 w dzielnicy Pogodno. Założona w 1995 roku przez Panią Marię Speichert-Karkosz, rozpoczęła swoją działalność jako pierwsza i jedyna kwiaciarnia całodobowa w Szczecinie, zyskując uznanie mieszkańców. Pani Maria, będąca ikoną tego miejsca, dzieliła się uśmiechem i pasją zarówno z klientami, jak i swoimi uczennicami-florystkami, z którymi pracowała przez niemal 30 lat. Od 2020 roku, kwiaciarnia jest prowadzona przez młodsze pokolenie, które wnosi innowacje do tego tradycyjnego i rodzinnego biznesu.
Nasz zespół
Nieodłączną częścią Kwiaciarni Marii jest zgrany zespół utalentowanych florystek, które tworzą nie tylko wspaniałe bukiety, wianki i dekoracje, ale również kultowy klimat tego miejsca. którym chwalą się nasi klienci.
Odwiedzający mogą być pewni wsparcia i doświadczenia najlepszych florystek, oddających serce w swoją pracę. 
Mimo wielu lat działalności, atmosfera panująca w Kwiaciarni Maria pozostaje niezmiennie ważna, tworząc miejsce pełne historii, pasji i profesjonalizmu.
Co w ofercie?
Nasza Kwiaciarnia posiada szeroki asortyment od świeżych kwiatów po urocze dekoracje, maskotki, gadżety imprezowe i ceramikę. Zajmujemy się florystyką codzienną, okolicznościową i funeralną.
Mamy również kwiatomat 24h!